Home » Eğitim seçenekleriniz » İngilizce Öğrenin » İngilizce Öğrenin – İngilizce Neden Birleşik Krallık’ta öğrenilmeli?

İngilizce Öğrenin – İngilizce Neden Birleşik Krallık’ta öğrenilmeli?

Two Cambridge Academy of English students at a picnic table

İngilizce dil becerisini geliştirmek veya mükemmelleştirmek üzere Birleşik Krallık’a her yıl tahmini olarak 600,000 uluslararası öğrenci geliyor.

Birleşik Krallık’ta İngilizce öğrenmenin size sağlayacağı avantajlardan bazıları:

  • Her yaş ve seviye için eğitim: Birleşik Krallık’ın dünyanın en fazla İngilizce dil eğitim programına sahip ülkesi olduğu düşünülmektedir. Birleşik Krallık’a gelerek kariyeriniz ve eğitiminiz için ya da eğlence için İngilizce öğrenebilirsiniz. Sadece İngilizce öğrenebilir ya da İngilizce eğitimini diğer derslerle birlikte alabilirsiniz.

  • Öğretim ve öğrenime ilham kaynağı: Birleşik Krallık’ta İngilizce öğrenmek eğlencelidir ve sizin aktif katılımınızı sağlar. Sadece öğretmeninizi dinlemek yerine, sınıflarınızda oyunlar oynanır, problemler çözülür ve tartışmalar gerçekleşir. Ayrıca anlama becerilerinizi geliştirmek için şarkılar dinleyebilir, TV izleyebilir ya da dergi okuyabilirsiniz. Bunlar size bir iş gibi gelmeyebilir bile!

  • Kalite ve güvence: Akredite edilmiş Birleşik Krallık İngilizce eğitim merkezleri, yüksek kaliteli öğretim, konaklama, refah ve diğer olanakları sağlamak amacıyla düzenli olarak denetlenmektedir.

  • İngilizcenin anavatanı: Birleşik Krallık’ı keşfetmeye başladığınızda etrafınızda devamlı anadili İngilizce olan insanlar olacak ve böylece günlük hayatta İngilizce pratik yapabileceksiniz. Dil becerilerinizin kısa sürede fazlasıyla geliştiğini fark edeceksiniz. Birkaç gün sonra rüyalarınızı bile İngilizce görmeye başlayabilirsiniz!

  • Geleceğinizi hazırlayın: İngilizce dil becerileri tüm dünyada işverenler, üniversite ve kolejler tarafından önem arz eder ve binlerce kariyer alanı için güçlü bir araçtır. İngilizcenizi geliştirmek geleceğinize yaptığınız bir yatırımdır.

  • Eşsiz bir kültürel deneyim: Birleşik Krallık’ta İngilizce öğrenmek dünya çapında yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olur ve Birleşik Krallık'ın tarih ve kültürünü, ülkenin güzel doğasını ve şehirlerini keşfetmenizi sağlar. Birleşik Krallık’ta yaşam ve eğitim bölümünden daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.