Home » Eğitim seçenekleriniz » İleri Eğitim » Neden İngiltere’de ileri eğitimi seçmelisiniz?

Neden İngiltere’de ileri eğitimi seçmelisiniz?

Crowd of young people walking across Millennium Bridge in London

  • Dünya standartlarında bir eğitim alın: İngiltere’de eğitim size becerilerinizi geliştirmeniz için ilham, yaratıcı olmak için özgürlük ve en iyiye ulaşmanıza yardımcı olacak desteği vermektedir.

İngiltere’de ileri eğitimin tarzı benzersizdir; öğretmenlerin yüksek düzeyde kişisel iletişim ve desteğini, bağımsız öğrenme için kapsamlı faaliyet alanını ve  çalışma ortamında sağlanan birçok mesleki niteliği içerir. İngiltere’de yükseköğrenim sağlayan okullar tesislerine çok yatırım yapar; kütüphanelerden bilgisayar merkezlerine, bilim laboratuvarlarından spor merkezlerine, tiyatro salonlarına, sanat stüdyolarına kadar. Sınıf mevcutları donanımlara erişiminizi, hocalarınız ve okutmanlarınızla konuşmak için size yeterli zamanı sağlamak için sınırlandırılır.

  • Uluslararası kabul gören bir yeterlilik kazanın: İngiltere ileri eğitim yeterlilikleri dünya genelinde işverenler ve akademisyenler tarafından kabul görür ve saygı duyulur. İleri Eğitim – Dersler ve nitelikler makalemizde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  • Rüyanızdaki kariyere hazırlanın: İngiltere nitelikleri CV’nize müthiş birer destektir... ve kazancınıza da. İşverenler gittikçe daha çok kültürlü deneyimleri olan çok dilli mezunlar arıyorlar. İngiltere’de yükseköğrenim kurumlarının iş dünyasıyla kuvvetli bağlantıları var. Çoğu ders, sektör profesyonelleriyle ortak tasarlanıyor ve onlar tarafından veriliyor. Bazıları size sektörde bir sene bulunma imkanı da sunuyor ki bu sizi iş dünyasına hazırlanmak için mükemmel bir fırsattır (bunu yapmanız için gerekli olan vize durumunuzu kontrol edin).

  • İngilizcenizi kusursuzlaştırın: İngilizce yaygın olarak uluslararası iş dünyasının dili olarak kabul ediliyor. İngiltere’de okumak bu dili; çalışmanızdan, arkadaşlarınızdan ve günlük yaşantınızdan öğrenmenize yardımcı oluyor. Dil becerinizin hızlıca geliştiğini farkedeceksiniz ve birkaç gün sonra İngilizce rüya görmeye bile başlayabilirsiniz!  Eğer, daha fazla desteğe ihtiyaç duyarsanız İngiltere genelinde bir çok İngilizce dil dersleri bulunmaktadır. İngilizce öğrenin bölümümüzden daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  • İstediğinizi, istediğiniz yerde ve zamanda okuyun: İngiltere’de sunulan binden fazla ileri öğrenim dersiyle, tutkularınızın peşinden gidebilir ve hedeflerinize ve ilgi alanlarınıza uyan bir ders seçebilirsiniz. Internet üzerinden veya kampüste, İngiltere’de ve hatta denizaşırı bir kampüste okumayı seçebilirsiniz.

  • Benzersiz bir kültürel macera: İngiltere’de okumak İngiltere’nin benzersiz kültürünü, kırlarını ve şehirlerini keşfetmek için bir fırsattır. Ayrıca müzik festivallerinden futbol maçlarına, kadim kalelerden parlak gece hayatına kadar birçok macera fırsatı da sunulmaktadır. Daha fazla detay için İngiltere’de yaşamak ve okumak bölümümüze bakın.

  • Uluslararası bir topluluğa katılın: İngiltere farklı geçmişlere sahip insanların mükemmel karışımıyla tam anlamıyla çokkültürlü bir toplum. Bir öğrenci olarak, dünyanın her tarafından insanla tanışacak ve birçok kültürden ilham alacaksınız. Birçok kolej İngiltere’de ileri eğitim sırasında kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamak ve sizi desteklemek için uluslararası ofis ve danışman sağlıyor.

  • Garantili Kalite: İngiltere’deki ileri eğitim kurumları akademik eğitim, öğretim, konaklama, sosyal destek ve imkanlarda yüksek standartları sağlamak için düzenli olarak devletin atadığı kurumlarca denetlenir. İleri Eğitim – Eğitim Kurumları makalemizden daha fazla bilgi bulabilirsiniz.