Home » Neden İngiltere’de eğitim? » İngilizcenizi mükemmelleştirin

İngilizcenizi mükemmelleştirin

Teenagers talking and smiling in a classroom

İngiltere’nin İngilizce dil eğitimi için dünyanın bir numaralı ülkesi olduğunu biliyor muydunuz? (Study Travel Magazine, Aralık 2012).

Her yıl dünyanın farklı noktalarından 600.000 öğrenci İngilizce dil kurslarına katılmak ve çok daha fazla öğrenci ise hem İngilizce dil becerilerini geliştirmek hem de Matematik, Moda veya Mühendislik gibi  alanlarda eğitim almak için İngiltere’ye geliyor.

  • Her yaşa ve yeteneğe özel kurslar: Birleşik Krallık'ın başka hiçbir ülkede olmadığından daha fazla İngilizce kursuna sahip olduğu düşünülmektedir. İngiltere’ye gelerek kariyeriniz ve eğitim planlarınız için ya da sadece eğlence için İngilizce öğrenebilirsiniz. Ayrıca başka bir eğitim dalının yanı sıra da İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

  • Eğitim ve öğretim için ilham kaynağı: Birleşik Krallık'taki İngilizce dil eğitim sistemi eğlence ve katılıma dayanıyor. Sınıflarda sadece öğretmeni dinlemek yerine oyunlar oynayacak, problemler çözecek ve tartışmalar gerçekleştireceksiniz. Ayrıca anlama becerinizi geliştirmek için şarkılar dinleyebilir, televizyon izleyebilir veya dergi okuyabilirsiniz. Böylece ders çalışıyormuş gibi hissetmezsiniz!

  • Kalite güvencesi: İngiltere’deki onaylanmış İngilizce dil merkezleri kaliteli eğitim, konaklama, refah desteği ve destek standartlarını temin etmek için düzenli olarak denetlenmektedir.

  • İngilizcenin anavatanı: Birleşik Krallık'a ayak bastığınız anda çevrenizi anadili İngilizce olan birçok insan saracaktır, böylece yabancı dilinizi doğal ortamında pratik yapma şansını yakalarsınız . Dil becerinizin kısa bir süre içinde muazzam bir şekilde gelişeceğini göreceksiniz. Hatta birkaç gün sonra İngilizce rüya görmeye bile başlayabilirsiniz!

  • Geleceğiniz için hazırlanın: İngilizce dil becerisi tüm dünyada işverenler, üniversiteler ve kolejler tarafından değer görmektedir ve binlerce kariyer seçeneği için güçlü bir araçtır. İngilizcenizi geliştirmek geleceğiniz için mükemmel bir yatırımdır.

  • Benzersiz bir kültürel deneyim: Birleşik Krallık'ta İngilizce öğrenmek aynı zamanda tüm dünyadan yeni arkadaşlar edinmek ve hem İngiltere’nin kültürünü, tarihini hem de güzel kırsal alanlarını, şehir merkezlerini keşfetmek için mükemmel bir fırsattır.

İngilizce dil merkezleri ve kursları hakkında daha fazla bilgi için İngilizce Öğrenin bölümüne bakın.