Home » Eğitim seçenekleriniz » İngilizce Öğrenin » İngilizce Öğrenin – Kurs bulmak ve başvurmak

İngilizce Öğrenin – Kurs bulmak ve başvurmak

Woman reading in a bookstore

Kurs bulmak

Kurs aramaya başlamadan önce lütfen saygın bir dil merkezi seçme konusunda yardım için İngilizce öğrenin – İngilizce dil merkezleri ve İngilizce Öğrenin – kurslar ve yeterlilikler makalelerini okuyun.

Education UK web sitesinde 500’ü aşkın akredite İngilizce dil merkezindeki binlerce İngilizce kursu arasından arama yapabilirsiniz. Sayfanın başındaki İngiltere'de aradığınız eğitimi bulun arama motorundan İngilizce Öğrenin'i seçin ve filtreleme sistemini kullanarak size en uygun kursu bulun.

İngilizce Öğrenin – İngilizce dil merkezleri makalesinde diğer tanınmış İngilizce dil merkezlerini bulmanın yolları anlatılmaktadır.

Bir kursa başvurmak

Bir İngilizce dil kursuna başvurmak için belirlenmiş bir son gün yoktur; istediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Seçtiğiniz başlangıç gününden olabildiğince erken başvurmanızı öneririz. Böylece istediğiniz kursta yer bulabilirsiniz.

Bütün İngilizce dil merkezleri öğrenci kabullerini kendileri düzenler. Merkezi bir başvuru sistemi yoktur. Başvuru yolları için merkezin web sitesine girin veya onlarla doğrudan iletişim kurun.