İletişim ve hizmetlerimize erişim

British Council’in Education UK ekibi uluslararası öğrencilerin İngiltere’de eğitim hakkında bilgi edinmesine yardımcı olmaya odaklanmıştır. Ayrıca, British Council ilginizi çekebilecek daha birçok farklı hizmet sunmaktadır.

  • Tümü

British Council genel sorular hattı’na e-posta e-posta göndererek veya +44 (0)161 957 7755 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Ülkenizdeki British Council ofisini bulun.

  • Uluslararası öğrenciler için diğer kaynaklar

Education UK öğrenci bülteni

Bu e-bülten İngiltere’de eğitim hakkında size tavsiyeler ve bilgiler vermektedir. Education UK sitesine kaydolarak bültenimize abone olabilirsiniz.

Education UK on Facebook

Günlük haberler, yarışmalar ve İngiltere’de eğitim hakkında tavsiyeler için l dünya çapındaki topluluğumuza katılın.

Education UK YouTube

İngiltere’de eğitimin gerçekte neye benzediğini görmek için uluslararası öğrenciler tarafından çekilen videoları izleyin.

Education UK etkinlikleri ve sergileri

Her yıl, İngiltere okullarından, kolejlerden ve üniversitelerden gelen temsilcilerle yüz yüze buluşabileceğiniz 40’tan fazla ülkede Education UK sergileri organize ediyoruz. Daha fazla bilgi için ülkenizdeki British Council ofisi ile iletişime geçin.

  • Uluslararası eğitim ajansları ve danışmanlar

Genel sorular için agent.enquiries@britishcouncil.org adresine e-posta gönderebilirsiniz

Education UK tüm dünyada 5.000’den fazla ajansa aylık bir bülten göndermektedir. Bu bülten size İngiltere’deki eğitim ve vize sistemlerinde yapılan değişiklikler ve öğrencilere tavsiyelerde bulunmanıza yardımcı olması için yeni kaynaklar hakkında bilgi vermektedir. Buradan kaydolabilirsiniz.

Ayrıca İngiliz eğitim sistemini anlamanıza yardımcı olmak adına uluslararası ajanslar için bir eğitim programı programı yürütüyoruz. Daha fazla bilgi için agent.training@britishcouncil.org adresine e-posta gönderin

  • İngiliz okullar, kolejleri ve üniversiteleri

edukdata@myhotcourses.com adresine e-posta göndererek kurslarınızı ve burslarınızı Education UK internet sitesinde ücretsiz olarak yayınlatabilirsiniz.

Genel sorular için educationuk.marketing@britishcouncil.org

Education UK’nin yanı sıra British Council piyasa istihbaratı, sergiler ve doğrudan pazarlama fırsatları gibi tüm dünyada kurslarınızı pazarlamanıza yardımcı olmak için bir dizi farklı hizmet sunmaktadır. Daha fazla bilgi için http://siem.britishcouncil.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Reklam verenler

Education UK internet sitesinde veya e-bültenlerimizde reklam vermek için lütfen eduksales@hotcourses.com adresinden Hotcourses ile iletişime geçin.

  • Basın

Basın soruları için educationuk.press@britishcouncil.org adresine e-posta gönderebilirsiniz